13.07.2022, 16:49

"Морг на 60 ліжок": У Маріуполі окупанти взялися за будівництво "найнеобхідніших об'єктів"

Російські окупанти всіляко намагаються показати, як вони відбудовують зруйнований ними ж Маріуполь.

Серед перших об'єктів - вочевидь, найнеобхідніших, - вирішено побудувати медичний центр з будівлею патологоанатомії та відділенням судмедекспертизи - простіше кажучи, морг, передає Час Пік з посиланням на луганського блогера ]]>Savelyi Vasserman]]>.

Згідно з оприлюдненою інформацією, росіяни мають намір до листопада побудувати в Маріуполі "багатофункціональний медичний центр на 60 ліжок та будівлю патологоанатомічного відділення, відділення судово-медичної експертизи".

Замовник робіт – департамент будівництва міноборони РФ, генеральний підрядник – ППК "Військово-будівельна компанія".

Ця інформація стала предметом обговорень у мережі.

"Це вони морг на 60 койок будують? І цілу військово-будівну компанію притягли для того?"

"А подібних закладів у Маріуполі не було??? І чекаємо фото у листопаді 2022 року про введення в експлуатацію!"

"Зруйнували місто, вбили людей. Доцільне рішення збудувати патанатомію та судєбку, не пологовий же будувати. Просто геніально! А 60 ліжок багатофункціонального відділення? Цікаво дізнатись профіль".

"Замовник МО РФ розраховує тільки на 60, яких лікувати, а решту в морг?" – пишуть коментатори під постом.

Читайте також: "Зиму не переживуть": Гайдай розповів, що чекає на жителів Луганщини на нещодавно окупованих територіях

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк