27.02.2024, 11:51

Окупанти опоганюють могили українських воїнів під Сєвєродонецьком

Оккупанты оскверняют могилы украинских воинов под Северодонецком

У мережі з'явилися кадри, які було знято на кладовищі у селищі Воронове на Луганщині. Судячи з кадрів, російська орда воює не лише з живими...

Окупанти опоганюють могили українських воїнів на кладовищі у Вороновому (селище у складі Сєвєродонецької міськради Луганської області, розташоване приблизно за 7 км на південний схід від центру Сєвєродонецька), повідомляє Час Пік.

Відео, яке з'явилося у мережі, вкотре доводить, що для російської орди немає нічого святого. Вони не тільки грабують, гвалтують, катують, вбивають, вони ще й опоганюють могили померлих. І відбувається це не лише на окупованій Луганщині.

На відео видно, що над могилами українських воїнів поглумилися: пам'ятники повалені, розбиті або розстріляні...

Серед опоганених могил є могила Героя України Сергія Губанова - командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1", полковника поліції, який загинув під час виконання службових обов'язків на Луганщині. Пам'ятник було зруйновано окупантами ще у травні 2023 року.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України (посмертно) з удостоєнням ордена "Золота Зірка" Сергію Губанову в травні 2020 р. З метою вшанування пам'яті комбата Сергія Губанова розпорядженням керівника Сєверодонецької міської ВГА 30 грудня 2021 р. скверу, розташованому у кварталі 22, присвоєно назву "Сквер імені Сергія Губанова".

До війни у сквері провели роботи з реконструкції: оновили доріжки, зробили освітлення, посадили молоді дерева та кущі, обладнали систему поливу, встановили лавки та сцену. Колись улюблене місце відпочинку сєвєродончан тепер покинуте, безлюдне та безлике, як і все місто.

Окупанти знищили український Сєвєродонецьк, а тепер намагаються зробити з нього "нове російське" місто, заселивши "понаїхавшими" та знищивши все, що нагадує про Україну. Тому й знищують могили українських воїнів – росіяни бояться їх навіть загиблих. Тільки не зрозуміють вони ніяк, що можна повністю знести міста, спалити все в попіл, але пам'ять стерти їм не під силу. Тому росіяни назавжди залишаться для українців окупантами та вбивцями...

Оккупанты оскверняют могилы украинских воинов под Северодонецком Оккупанты оскверняют могилы украинских воинов под Северодонецком Оккупанты оскверняют могилы украинских воинов под Северодонецком Оккупанты оскверняют могилы украинских воинов под Северодонецком

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк