27.02.2024, 16:19

Пожежі, "прильоти" та відсутність медицини: У мережі розповіли про обстановку в окупованій Кремінній

Віктор Білий | Всі новини автора

Обстановка у тимчасово окупованій Кремінній Луганській області залишається стабільно напруженою. У місті почастішали пожежі, чути звуки "прильотів". Також катастрофічно не вистачає медичної допомоги.

Про це користувачі мережі у місцевих пабліках, передає Час Пік.

Так, на пропагандистських ресурсах з'явилася інформація, що в місті сталося загоряння на території "Меблевого комбінату", що не діє, по вул. Титова. "Під час розвідки було встановлено, що горять тирсу у складському приміщенні площею 650 кв.м. Вдалося уникнути поширення вогню по всій території будівлі. Жертв і постраждалих немає".

Також очевидці в мережі повідомляють про "прильоти" у місті, цитуємо:

"У Кремінній вдень було відносно тихо. Усі комунікації працюють, магазини, ринки працюють. Дуже важкий був весь день на 23 лютого, було багато прильотів, у тому числі по житлових будинках у різних районах міста, є попадання по житлових будинках. За постраждалих інформації ні. У цілому вдень стало тихіше, а вночі неспокій".

Як раніше повідомляли окупаційні ресурси, "внаслідок прильоту загинув один цивільний. Йому було 30 років".

Також на пропагандистських ресурсах з'явилася інформація, що "в Кремінній організували для місцевих жителів виїзний прийом кардіолога".

"Оскільки фахівців катастрофічно не вистачає, ми вирішили допомогти мешканцям у Новокраснянці. Надалі плануємо провести подібні огляди й в інших віддалених селах Кремінського муніципального округу", - пишуть окупанти.

Читайте також: У мережі повідомляють про "прильот" у Кремінній: що відомо

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк