14.04.2024, 13:02

Окупанти отримали завдання захопити Часів Яр до 9 травня, – Сирський

Оксана Мовчан | Всі новини автора
йфяівап

Окупаційним військам наказали захопити місто Часів Яр у Донецькій області до 9 травня. ЗСУ посилюють оборону на цьому напрямку, аби стримати наступ ворога.

Про це, з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ у ]]>Facebook]]>, передає Час Пік.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зазначив, що ворог намагається прорвати оборону західніше Бахмута, аби вийти до каналу Сіверський Донець - Донбас.

Захоплення Часового Яру створить умови для подальшого просування ворога до Краматорської агломерації.

Сирський підкреслив, що українські бригади "вгризлися" в землю. Так, ЗСУ вдалося знищити групи піхоти, які вийшли до мікрорайону "Новий". Окупантів ліквідували ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.

"Разом з тим, загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня", - зазначив Сирський.

За його словами, для зміцнення оборони наших військ на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ.

"Головний висновок з дводенної роботи на фронті - необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника", - додав головком.

Нагадаємо, що вчора, 13 квітня, Сили оборони України завдали удару по пункту управління угруповання військ "Центр" ЗС РФ у тимчасово окупованому Луганську. 

Читайте також:

Під Сєвєродонецьком вигоряють залишки лісу - відео​​​​​​​

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк