16.04.2024, 22:42

Партизани зафіксували прибуття нових підрозділів армії РФ до Маріуполя

Марина Гончар | Всі новини автора
маріуполь

Українські партизани з руху АТЕШ зафіксували прибуття додаткових підрозділів армії Російської Федерації до тимчасово окупованого Маріуполя Донецької області. Згідно з повідомленням, агенти утримують нагляд за військовою технікою в місті. За останні дні прибула значна кількість автобусів із військовими номерами та особовим складом у військовій формі.

Про це йдеться у повідомленні у Telegram-каналі руху АТЕШ, передає Час Пік.

"Очевидно, це нова партія військових, які мають поповнити існуючі окупаційні підрозділи на лінії фронту. Російські підрозділи потребують постійного заміщення людського ресурсу через значні втрати в боях", - зазначено в повідомленні.

Крім того, відомо, що 13 квітня внаслідок отруєння загинули троє окупантів, які розташовувалися біля одного з колишніх промислових об'єктів. Причини отруєння окупантів наразі з'ясовуються.

Ситуація в Маріуполі залишається напруженою, а прибуття нових військових у місто підтверджує зростання воєнної активності на окупованих територіях. Українські сили продовжують контролювати ситуацію та забезпечувати безпеку на лінії фронту.

Читайте також: Поблизу Сєвєродонецька не вщухають лісові пожежі - фото, відео

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк