17.04.2024, 12:15

Окупанти назвали адреси будинків, які хочуть "віджати" в селах Рубіжанської громади Сєвєродонецького району

Иллюстративное фото / Открытый источник

На окупованій Луганщині російські "визволителі" продовжують проводити "націоналізацію" житла. Якщо раніше їхня увага була прикута лише до окупованих міст, то зараз вони взялися за "віджимання" житла в уцілілих селах.

На окупованій території Луганської області розпочався новий етап "націоналізації" житла. Окупанти взялися за сільську місцевість. Про це повідомив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко, передає Час Пік.

"З нового – продовжуються заходи з "націоналізації" покинутого житла. В епіцентрі сьогодні – це Рубіжне, Рубіжанська громада і навіть пішли в сільську місцевість. Раніше ми цього не помічали, але на сьогодні вже на хвіртках приватних будинків вивішені оголошення про те, що дані об’єкти визначаються як безхазяйне майно", - повідомив Власенко.

Варто зазначити, що у мережі підтверджують цю інформацію. Як повідомляє Telegram-канал "]]>Трикутник]]>", окупанти опублікували перші адреси будинків, які вони намітили "віджати" в селах Варварівка та Кудряшівка в Рубіжанській міській громаді Сєвєродонецького району Луганської області.

Луганская Луганская

До речі, місцеві жителі раніше повідомляли, що у порожні будинки в селах заселяють "понаїхавших" з РФ. Зараз росіяни планують "узаконити" захоплення чужого житла.

Роман Власенко також повідомив про події на окупованій Луганщині станом на ранок 17 квітня. Зокрема, про лісові пожежі навколо Сєвєродонецька та заходи щодо мобілізації в окупованому місті.

Читайте також:

"Іноземці" у своїй країні: Кому з мешканців Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного загрожує депортація

"Якби не було війни": Плани, мрії та надії Сєвєродонецька та Лисичанська, яким не судилося здійснитися

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк