19.05.2024, 21:24

Дефіцит медикаментів на тимчасово окупованих територіях: як люди змушені виживати без необхідних ліків

Марина Гончар | Всі новини автора
цес

На тимчасово окупованих територіях України знову спостерігається гострий дефіцит медикаментів в аптеках. Російська держава не здатна забезпечити належний рівень життєдіяльності як на окупованих землях, так і на власній території. Це викликає серйозне занепокоєння серед місцевих мешканців, які змушені виживати без необхідних ліків.

Про це сьогодні повідомили у пресслужбі ]]>Центру національного спротиву]]>, передає Час Пік.

Російська "влада" систематично не виконує своїх обіцянок щодо "покращення життя" на тимчасово окупованих територіях. Багато аптек залишаються порожніми або наповнені неякісними медикаментами, які місцеві мешканці називають "крейдою". Ситуація погіршується з кожним днем, оскільки більшість поставок ліків йдуть на потреби окупаційних військових шпиталів.

Місцеві жителі отримують залишки. Ця ситуація змушує мешканців сіл добиратися до районних центрів у пошуках ліків, що є надзвичайно складним завданням в умовах відсутності належного транспортного сполучення.

Тим часом росіяни вже третій рік обіцяє "покращення життя" на тимчасово окупованих територіях. Проте ці обіцянки залишаються лише елементом пропаганди, оскільки реальна ситуація з кожним днем стає все гіршою. Місцеві мешканці змушені виживати в умовах дефіциту, відсутності належного медичного обслуговування та інших життєво важливих послуг.

Очевидно, що відсутність ліків має серйозні наслідки для здоров'я людей. Хронічні хвороби залишаються без лікування, а гострі стани не отримують належної медичної допомоги, що призводить до зростання рівня смертності та погіршення загального стану здоров'я населення. Люди змушені звертатися до народної медицини або використовувати підручні засоби, що часто є неефективними і навіть небезпечними.

Читайте також: Про "наступ" на Харків і невдачу під Липцями та Вовчанськом: аналіз військового експерта

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк