20.05.2024, 20:28

Дезінформація навколо Білогорівки, або Як окупанти вводять в оману власних "прихильників"

Марина Гончар | Всі новини автора
білогорівка

Вже протягом двох років російські окупанти неодноразово заявляли про "звільнення" Білогорівки Луганської області, проте ці твердження не відповідають дійсності. Місто продовжує залишатися під контролем Збройних Сил України, що починають розуміти навіть прихильники "руського миру".

Усвідомлення реальної ситуації приходить до коментаторів сепаратистських регіональних чатів, передає Час Пік.

Російське Міністерство оборони та пропагандистські канали постійно повідомляли про "звільнення" Білогорівки, що, однак, виявилося черговою дезінформацією. Ось що пишуть сепаратистські коментатори у своїх обговореннях:

"МО трохи поспішило. На жаль, Білогорівку ще не звільнили",

"Я про це і говорю, дезінформатори. Рік тому теж писали, що Білогорівку взяли на 50%",

"Це і в новинах говорили, на Росії 1. Але Аід (ТГ-канал російського вояки) не підтверджує, а їм видніше, вони ж її звільняють", - пишуть росіяни.

Чимраз більша кількість людей, що підтримують окупантів, починають розуміти, що офіційна інформація від російського уряду не відповідає реальності:

"У новинах по першому щойно сказали"

"Про це повідомили у новинах на "Росія 1" о 14-00", - йдеться у повідомленнях.

Ось, що пишуть окупанти після того, як їхню брехню розпізнали люди:

Збройні Сили України успішно утримують Білогорівку, відбиваючи всі спроби окупантів захопити це стратегічно важливе місто. Постійні атаки ворога не приносять бажаного результату, що ще більше підриває моральний дух як російських військових, так і їхніх прихильників.

Російські ЗМІ продовжують поширювати неправдиву інформацію про ситуацію на фронті, намагаючись створити ілюзію "перемоги". Однак, деякі починають бачити через ці маніпуляції, розуміючи, що їх систематично обманюють.

Ситуація навколо Білогорівки є яскравим прикладом того, як російська пропагандистська машина намагається підтримувати фальшивий образ успіхів на фронті, вводячи в оману не тільки міжнародну спільноту, але й власних громадян. Однак, правда рано чи пізно виходить на поверхню, і навіть затяті "почекуни" починають розуміти, що їхні сподівання базуються лише на брехні.

Білогорівка була і залишається під контролем Збройних Сил України, а росіяни продовжують зазнавати поразок на українській землі.

Читайте також: "Викривлена реальність": У Сєвєродонецьку та Лисичанську працює пересувна пропагандистська виставка

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк