03.06.2024, 14:15

Понад 20 "прильотів": У мережі повідомляють про черговий обстріл Кремінної

Марина Гончар | Всі новини автора
кременная

У мережі з'явилися повідомлення про ранковий обстріл у тимчасово окупованій Кременній Луганської області. Згідно зі звітами місцевих мешканців, інцидент стався після 9 ранку і був характеризований інтенсивним обстрілом, що включав більше 20 "прилітів". Свідки вказують на використання гаубиць і мінометів.

Про це повідомляють місцеві мешканці, передає "Час Пік".

За даними очевидців, обстрілу піддавалася об'їзна дорога, ділянка між об'їзною дорогою і бетонкою, а також район вулиці Титова. Інформація також уточнює, що був зафіксований пожежа у цитрусовому заводі.

Незважаючи на хвилювання та тривогу, пов'язану з обстрілом, місцеві мешканці повідомляють, що на момент останніх оновлень ситуація трохи стабілізувалася, і обстановка врегулювалася.

"Тільки що розмовляла з Кременною... Після 9 ранку почався обстріл... Багато...20 шт +++ нарахували мої... схоже на гради і міномети... падало: об'їзна, між об'їзною і бетонкою, район вул. Титова знову, ще сітроцех горів... Зараз норм", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що окупована Кременна Луганської області перетворилася на місце, де людське життя, здається, зупинилося. Свідки розповідають про справжню ситуацію у місті, яка останнім часом лише погіршилася.

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Трикутник]]>". 

Читайте також: Все розбито, нічого не вціліло: У мережі на відео показали село Шипилівка поблизу Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк