10.06.2024, 21:57

Новина про оплату росіянами рахунків за електроенергію у Сєвєродонецьку виявилася порожньою обіцянкою окупантів: подробиці

Марина Гончар | Всі новини автора
север

На окупованих територіях України російські окупанти продовжують демонструвати свою нездатність виконувати обіцянки та керувати захопленими землями. Уже давно серед жителів окупованого Сєвєродонецька, Луганської області, ходили чутки, що Пермський край, призначений "шеф-регіоном", нібито оплачуватиме комунальні послуги за місцевих жителів. Однак, як виявилося, це лише чергова брехня і показуха з боку окупантів.

Про це повідомили у регіональному чаті, передає Час Пік.

Місцеві жителі Сєвєродонецька звернулися до так званої "адміністрації" з проханням підтвердити або спростувати інформацію про те, що платити за спожиту електроенергію потрібно буде лише починаючи з 2026 року, оскільки наразі всі комунальні послуги нібито оплачує Пермський край. Адже відповідне оголошення висіло у "місцевих органах виконавчої влади".

Ось саме звернення:

"Підтвердіть або спростуйте, будь ласка, інформацію про те, що платити за спожиту електроенергію потрібно, починаючи з 2026 року! Начебто зараз все оплачує Пермський край. Кажуть, що таке оголошення висіло на адміністрації м. Сєвєродонецька", - йдеться у повідомленні.

Відповідь, отримана від "адміністрації", виявилася цілком протилежною обіцянкам окупантів:

"Здрастуйте, відповідно до положень статей 153 та 155 Житлового кодексу Російської Федерації громадяни зобов'язані своєчасно та повністю вносити плату за житлове приміщення та комунальні послуги. Законодавчі акти, які звільняли б мешканців Луганської Народної Республіки, у тому числі тих, що проживають у зоні проведення спеціальної військової операції, від сплати отриманих комунальних послуг відсутні. Інформація про те, що регіон-шеф Пермський край або будь-який інший регіон оплачує комунальні послуги мешканців Сєвєродонецька, не є достовірною. Дякую за звернення", - заявила "влада".

Місцеві жителі сприйняли цю відповідь із глибоким розчаруванням та обуренням. Вони вже давно звикли до того, що слова окупантів розходяться зі справою, але цього разу очікування були особливо високі. Надія на те, що окупаційна "влада" хоч якось полегшить їхнє життя в умовах війни та розрухи, виявилася марною.

Очевидно, що заява про те, що Пермський край оплачуватиме комунальні послуги, була лише частиною пропагандистської кампанії окупантів. Метою було створити ілюзію турботи про місцевих мешканців та зміцнити їхню лояльність до нової "влади". Однак, як і багато інших обіцянок окупантів, це виявилося порожнім звуком.

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Трикутник]]>".

Читайте також: У мережі повідомляють, що з ладу вийшла електропідстанція, яка живить Кремінну

Які сухі будівельні суміші вибрати: практичні поради із вибору

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк