21.06.2024, 19:35

"Інвентаризація" квартир у Маріуполі: що відомо

Оксана Мовчан | Всі новини автора
рололддлжо

Тимчасово окупований Маріуполь Донецької області не оминула участь всіх "звільнених" міст Донбасу. "Віджим" квартир тут росіяни називають "інвентаризація".

Подробиці повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у ]]>Telegram]]>, передає Час Пік.

"Бульвар Меотиди (Комсомольський в окупації) будинок 66. Півбудинку розібрано в стані чи то ремонту, чи то демонтажу. Власники не мають реальної можливості потрапити до квартир, бо вхід через повітря. Реально. Проте, їхні квартири націоналізують, поки вони шукатимуть правду", - наголосив Андрющенко.

Місцеві жителі розповідають про незрозумілу об'яву на дверях будинку, згідно з якою, треба особисто звернутися в "управу".

"Висить на дверях нашого будинку! Це що за маячня? Як я можу з'явитися, якщо розібраний перехід у 66 будинку, я не можу потрапити у свою квартиру, і не тільки я! Відновлюйте житло, ми чекаємо, готові повертатися, куди? Немає доступу в мою квартиру! Це що за мати-анархія????", - не годують маріупольці.

Реалії життя у місті далекі від ідеалу, місцеві жителі розповідають невигадані історії та скаржаться на життя, яке значно "покращилось" з приходом "руського миру".

Читайте також:

Свіжі кадри з Кремінної показали у мережі - фото, відео

Перфоратори - ефективне рішення для особливих будівельних завдань

На що слід звернути увагу під час вибору бюро перекладів?

Симфонія Руху: Школа акробатики та гімнастики, де тіло стає інструментом

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк