08.07.2024, 22:46

Нові гнітючі фото з тимчасово окупованого Рубіжного: місто в занепаді

Марина Гончар | Всі новини автора
рубіжне

У мережі з'явилися нові фотографії з тимчасово окупованого міста Рубіжне, які викликають надзвичайний сум та тривогу. Кадри, які з'явилися в місцевих пабліках, показують місто, що перетворилося на пустку, з розбитими будівлями та відсутністю мешканців.

На фотографіях видно порожні вулиці, покинуті будівлі з вибитими вікнами та занедбані громадські місця, передає Час Пік.

Ці кадри відображають важке становище Рубіжного, де життя майже зупинилося. Місто виглядає покинутим, і навіть природа не може приховати сліди руйнувань та спустошення. Відсутність людей на вулицях та розбиті будівлі створюють відчуття безнадії та відчаю.

​​​​​​​

Життя у Рубіжному зараз надзвичайно важке. Через бойові дії та окупацію місто зазнало значних руйнувань, що ускладнює доступ до необхідних ресурсів та послуг. Мешканці, які залишилися, змушені жити у надзвичайно складних умовах, намагаючись вижити серед руїн та постійної небезпеки.

Ці кадри є нагадуванням про трагедію, яку переживає Рубіжне та інші міста Луганщини, і про те, наскільки важливо привертати увагу до таких міст, що знаходяться в зоні окупації, та надавати їм необхідну підтримку.

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Трикутник]]>".

Читайте також: Вибухи у Кремінній: повідомлення місцевих жителів про ситуацію у місті

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк