07.07.2025, 11:11

Без сигналу, але з пафосом: в окупованому Сіверськодонецьку відкрили мобільний центр

Віктор Білий | Всі новини автора

В окупованому Сіверськодонецьку Луганської області російська окупаційна влада урочисто відкрила центр обслуговування абонентів мобільного зв'язку. Все б нічого - якби в місті справді був мобільний зв'язок. Але її нема. Вже кілька років.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко, назвавши ініціативу окупантів "черговою виставою для звіту в телевізор, а не для людей", повідомляє Час Пік.

"У Сіверськодонецьку досі немає стабільного мобільного сигналу. Найближче покриття - за десятки кілометрів. І при цьому вони відкривають центр зв'язку. Це не допомога людям, це черговий фейк, щоб видати розруху за "розвиток", - наголосив Харченко.

За інформацією проросійських ресурсів, у новому центрі планують:

  • консультувати щодо підключення до "мобільної мережі";
  • відновлювати номери;
  • поповнювати баланс;
  • продавати телефони та аксесуари.

Крім того, центр обіцяють зробити "технологічним та комфортним". Але головне питання залишається відкритим: де сигнал?

В умовах, коли мобільного зв'язку в місті немає і не передбачається, вся ця ініціатива виглядає як декорація для пропагандистського ролика. Мешканці Сіверськодонецька вже прозвали відкриття "салоном зв'язку без зв'язку".

Паралельно в мережі зростає хвиля критики: попри обіцянки "покращень", жителі Сіверськодонецька розповідають про реальний стан справ.

"Місто стало містом пенсіонерів. Немає інтернету, немає нормального освітлення, школи та садочки не працюють, опалення - де-не-де й із запізненням. Хто каже, що стало краще - просто не живе тут", - пишуть користувачі в соцмережах.

Читайте також: "Без грошей — ти ніхто": мешканці Лисичанська і Сіверськодонецька скаржаться на відмову у допомозі без хабарів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк