Масована атака дронів на Запоріжжі: відео

23 вересня Запоріжжя опинилося під новою масованою атакою російських безпілотників. Містом пролунало не менше п'яти потужних вибухів. З місць попадань підіймаються густі стовпи диму, зафіксовано пожежі.
За даними голови Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова, удари припали до складських приміщень та транспортних засобів, передає Час Пік.
Спочатку повідомлялося про одного загиблого та двох поранених, проте пізніше кількість постраждалих збільшилася.
- загинула одна людина,
- сім мешканців міста отримали поранення,
- трьом постраждалим медики надали допомогу на місці, вони відмовилися від госпіталізації,
- серед поранених є 43-річний чоловік у тяжкому стані.
Місцеві жителі повідомляють, що вибухи було чути у різних районах міста, а швидкість реагування екстрених служб дозволила оперативно локалізувати спалахи.
Це вже друга атака на Запоріжжі за добу.
Вночі 23 вересня російські війська завдали авіаційного удару по місту, внаслідок якого загинула одна людина. Таким чином, кількість жертв за одну добу в Запоріжжі зросла до двох, а загальна кількість постраждалих перевищила семеро людей.
Читайте також: Окупанти другу ніч поспіль атакують Запоріжжя: внаслідок авіаударів є загиблий та руйнування
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |