25.04.2021, 20:54

"Динамо" вперше за 5 років достроково виграло чемпіонат України

Марина Началова | Всі новини автора
динамо

В рамках 23-го туру Української Прем'єр-ліги київське "Динамо" розгромило "Інгулець" і достроково виграло чемпіонат.

За три тури до фіналу УПЛ підопічні Мірчі Луческу оформили чемпіонство, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

25 квітня "Динамо" зустрілося з ФК "Інгулець" з селища Петрове Кіровоградської області. Гра закінчилася з рахунком 5:0.

Рахунок відкрив Ілля Забарний вже на 4-й хвилині матчу, забивши ударом головою свій перший гол у професійній кар'єрі. Далі голами відзначилися Артем Бесєдін на 14-й хвилині, Віктор Циганков оформив дубль на 48-й і 70-й хвилинах, і ще один гол приніс киянам Денис Попов на 82-й хвилині.

За підсумками сьогоднішньої гри "Динамо" набрало 58 очок. Донецький "Шахтар", який сьогодні в паралельному матчі програв "Олександрії" з рахунком 0:2, безнадійно відстав від киян на 13 очок у турнірній таблиці УПЛ.

"Динамо" виграло чемпіонат України в 16-й раз, встановивши рекорд. Команда вперше з 2016 року стала чемпіоном України, перервавши чотирирічну гегемонію "Шахтаря".

Читайте ще: Революція в футболі? У Європі створена Суперліга, проти якої всі ополчилися