09.06.2021, 09:26

Євро-2020: Українських вболівальників не пустять на перший матч збірної в Амстердамі

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Матч "Нидерланды - Украина"

Вболівальники з України через жорсткі обмеження Нідерландів щодо третіх країн не зможуть відвідати матч 1-го туру чемпіонату Європи-2020 проти збірної Нідерландів.

Уряд Нідерландів залишив в силі заборону на вільний в'їзд громадян з країн, що не входять до Євросоюзу. Це виключає присутність фанатів збірної України на стартовому матчі Євро-2020. Про це повідомив президент Української Асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко, передає Час Пік.

"Ми вивчили всі варіанти розвитку подій. Через коронавирус багато країн вводять свої обмеження. Уряд Нідерландів ухвалив рішення не пускати вболівальників з країн, що не входять в зону ЄС.

Ми готуємося оперативно надавати підтримку нашим вболівальникам, якщо приймаючі країни будуть йти нам назустріч. будемо сподіватися, що матчі України будуть з підтримкою наших вболівальників", - сказав Павелко.

Матч "Нідерланди-Україна" відбудеться 13 червня на "Йохан Кройф арені" в Амстердамі. Початок матчу - о 22:00 (за київським часом).

Також українці на груповому турнірі проведуть два матчі в Бухаресті (Румунія). Україна зустрінеться з Північною Македонією (17 червня) та Австрією (21 червня).

Нагадаємо, збірна України представила нову форму для Євро-2020, яка дуже не сподобалася "російській стороні".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss