10.06.2021, 12:41

УЄФА вимагає прибрати з форми збірної України для "Євро-2020" напис "Героям слава"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
форма Украины на "Евро-2020"

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) після запиту з боку російського футбольного союзу (РФС) вимагає від збірної України з футболу прибрати з нової форми для "Євро-2020" "політичні" написи.

В УЄФА проаналізували форму збірної України на майбутній Чемпіонат Європи після запиту з боку РФС. Про це повідомляє російський сайт "Чемпіонат", передає Час Пік.

У коментарі УЄФА виданню йдеться, що карта України на формі не порушує правил організації, оскільки ООН визнає відповідні кордони України. Слоган "Слава Україні" також залишиться на формі, оскільки сам по собі може розглядатися як неполітичний.

Другий слоган - "Героям слава" - українцям доведеться прибрати з нової форми, тому що в поєднанні з першим він несе явний політичний зміст.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова вже прокоментувала рішення УЄФА зобов'язати збірну України з футболу прибрати з форми гасло "Героям слава!"

"Спорт - не поле бою, а поле змагань; не політична арена, але арена досягнень фізичної культури. Ставайте спортивними героями, і буде Вам слава...", - написала Захарова у своєму Telegram-каналі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss