30.07.2021, 11:41

"Не змогли порадувати вболівальників": Українська чоловіча збірна з фехтування завершила свій виступ на Олімпіаді

Марина Началова | Всі новини автора

Українська чоловіча збірна з фехтування у складі Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свічкаря та Анатолія Герея завершує свій виступ в олімпійському Токіо.

Зустріч з представниками Піднебесної в 1/4 фіналу, яка завершилася з рахунком 35:45, стала вирішальною для українців у боротьбі за нагороди Ігор ХХХІІ Олімпіади, повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету, передає Час Пік.

Після цього наші хлопці провели ще два поєдинки, виграли в Італії (45:39) і поступилися Франції (39:45), посівши шосте місце у підсумку.

«Ми в принципі непогано розпочали поєдинок проти Китаю. Але наймолодший у нашій команді спортсмен не зміг впоратися насамперед з психологічною напругою, і хвилювання позначилося на його фехтуванні. Хлопці намагалися ліквідувати відставання, але суперник дуже зібрано та дисципліновано працював на утримання рахунку» - прокоментував виступ своїх підопічних старший тренер чоловічої команди шпажистів Володимир Станкевич.

«У цій ситуації не знімаю з себе відповідальності. Ви ж знаєте, якщо команда програла, то винен, звісно, тренер. Адже він не зміг знайти потрібні слова і застосувати той підхід у підготовці, який би забезпечив перемогу. Ми щиро просимо пробачення, що не змогли сьогодні порадувати наших вболівальників. Будемо намагатися не опускати руки, продовжимо боротися. Дякую усім, хто за нас переживає та підтримує», - зазначив Станкевич.

Нагадаємо, Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль на Олімпіаді у Токіо.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: