30.08.2021, 13:34

Паралімпіада-2020: Український плавець Андрій Трусов виграв "золото" зі світовим рекордом

Андрей Трусов

Україна завоювала 12-ту золоту медаль Паралімпійських ігор-2020. На вищий щабель спортивного п'єдесталу пошани піднявся плавець Андрій Трусов, у якого раніше було два "срібла" Токіо.

Плавець Андрій Трусов виграв "золото" Паралімпіади на дистанції 100 метрів на спині, повідомляє Час Пік.

"У першій медальній гонці з плавання Андрій Трусов перемагає на дистанції 100 метрів на спині серед чоловіків у класі S7 зі світовим рекордом", - йдеться в повідомленні на сторінці Паралімпійських ігор в Twitter.

21-річний дебютант Паралімпіади побив світовий рекорд, що належав іншому українцю - Богдану Гриненку.

Андрей Трусов Андрей Трусов

Таким чином, збірна України на Паралімпійських іграх завоювала вже 48 нагород – 12 золотих, 24 срібних та 12 бронзових. У загальнокомандному заліку наша команда посідає п'яте місце.