18.12.2022, 20:21

"Найкращий фінал за останні десятиліття!": названо переможця ЧС-2022 з футболу

Віктор Білий | Всі новини автора

У Катарі завершився чемпіонат світу з футболу перемогою збірної Аргентини. У фіналі Мундіалю аргентинці у серії післяматчевих пенальті обіграли національну команду Франції – 4:2 (ігровий час – 3:3).

Вперше за 36 років Аргентина здобула перемогу і стала триразовим чемпіоном світу. А капітан команди Мессі чудово завершив, як він сам казав, "останній для нього чемпіонат", передає Час Пік.

Рахунок на "Національному стадіоні" у Лусаїлі відкрив форвард південноамериканців Ліонель Мессі, який реалізував 11-метровий удар на 23-й хвилині. Анхель Ді Марія подвоїв перевагу аргентинців на 36-й хвилині після результативного пасу Алексіса Макалістера.

Після перерви паритет у матчі відновив нападник «триколірних» Кіліан Мбаппе, який оформив дубль на 80-й (з пенальті) та 82-й хвилинах.

У додатковий час команди обмінялися голами Мессі (109) та Мбаппе (117).

І пенальті - 4:2.

Збірна Аргентина стала триразовою чемпіонкою світу, додавши черговий трофей до успіхів у 1978 та 1986 роках.

Французам не вдалося захистити чемпіонський титул, яким володіли у 1998 та 2018 роках.