18.01.2021, 21:42

У Британії стурбовані зникненням "королеви воронів": з цим пов'язане зловісне пророцтво

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
королева воронов

У Лондоні переживають через зникнення так званої королеви воронів Мерліни, що жила в Тауері. Все через пророцтво, яке віщує крах країни, якщо птахи покинуть фортецю.

Є припущення, що одна з птахів, що мешкають в Тауерському музеї, померла. New York Times пише про пророцтво, що датується часом короля Карла II в XVII столітті: коли ворони покинуть лондонський Тауер, будівля завалиться, а разом з нею і королівство.

Легенда свідчить, що в Тауері має перебувати не менше 6 воронів, інакше країні загрожує крах. Тауерські круки знаходяться на державному забезпеченні, за ними доглядає спеціальний доглядач. Британці до того бояться, що ворони покинуть Тауер, що птахам регулярно підрізають махові пера на правому крилі, щоб вони не полетіли геть.

13 січня в офіційному Твіттері Тауерського музею повідомили, що крука Мерліну, яка з'явилася в фортеці в 2007 році, не бачили вже кілька тижнів, і вона, як видно, померла.

У музеї заявили, що зараз там мешкає 7 воронів, тобто більше мінімально необхідних 6, тому немає ніяких найближчих планів щодо заповнення "вакансії" Мерліни. Однак в Тауері сподіваються, що нове пташеня з програми розведення продовжить її спадщину.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss