30.06.2021, 07:45

У Канаді через аномальну спеку зафіксовано десятки смертей

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Канаде из-за аномальной жары зафиксировано десятки смертей

У Канаді температура продовжує бити рекорди. Через аномальну спеку вже загинуло десятки людей. У поліції заявили про випадки "раптової смерті", серед померлих багато літніх людей.

Поліція Британської Колумбії у Канаді з понеділка відреагувала майже на 70 випадків раптової смерті. У поліції заявили, що цьому сприяла спека, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

У Канаді зафіксували найвищу температуру в історії. Температура в Літтоні, Британська Колумбія, в понеділок зросла до 47,9 градусів за Цельсієм. До цього тижня температура повітря в Канаді ніколи не перевищувала 45 градусів. 

У той же час AFP з посиланням на метеорологічну службу повідомляє про температурний рекорд у Канаді - 49,5 градусів за Цельсієм.

У місті Бернабі поліція заявила про 25 випадків "раптової смерті", додавши, що багато хто з загиблих були літніми людьми.

У неділю фельдшери Британської Колумбії відповіли на 107 викликів теплового виснаження та 32 виклика теплового удару.

За даними поліції, спека стала причиною загибелі 69 осіб в передмістях Ванкувера, Барнабі та Суррей. Більшість з них були літніми людьми або мали серйозні захворювання.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк