29.11.2021, 13:41

У Тбіліському міському суді почалися слухання у справі Саакашвілі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Грузия, Тбилиси

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі вперше з часу його затримання доставлений до Тбіліського міського суду й особисто бере участь у засіданні.

До початку слухань на прилеглій до суду вулиці зібралося до тисячі прихильників Саакашвілі. Мобілізовано велику кількість поліцейських, повідомляє Час Пік з посиланням на грузинські ЗМІ.

У Тбіліському міському суді проходять слухання у справі екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. Процес ведеться у справі про можливе перевищення повноважень. Саакашвілі звинувачують у наказі жорстоко розігнати мітинг грузинської опозиції 7 листопада 2007 року. Тоді силовиками було побито сотні учасників акції, а спецоперація на опозиційному телеканалі "Імеді" перетворилася на погром.

У новій справі Саакашвілі загрожує до 9 років ув'язнення.

"Я не визнаю прокуратуру та грузинську судову систему, я тут не для того, щоб зніматися в заздалегідь написаній комедії", - сказав Саакашвілі у суді.

Поліція застосувала щодо прихильників Саакашвілі перцевий спрей, після чого почалися сутички іта затримання. Грузинські ЗМІ повідомляють, що серед затриманих екс-мер Тбілісі Угулава.

Після застосування перцевого спрею кільком активістам знадобилася медична допомога, один з постраждалих втратив свідомість.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк