21.01.2024, 13:31

Вибухи у російській Тулі: БПЛА атакували завод, який виробляє ЗРК "Панцир-С"

Взрывы в российской Туле / Фото из соцсетей

У Міноборони РФ заявили про "атаку БпЛА" та роботу засобів ППО у кількох російських містах в ніч проти 21 січня. Вибухи пролунали у Тулі, Орлі, Смоленську та в порту Усть-Луга Ленінградської області. Є "прильоти".

У Міноборони РФ заявляють про збиття безпілотників. Кадри, які з'являються у мережі, говорять про інше, повідомляє Час Пік.

У Тулі безпілотники атакували оборонне підприємство "Щегловский вал". Спочатку пролунав потужний вибух, а потім нічне небо осяяло вогнем.

У мережі пишуть про "прильот" по території ВАТ "Щегловский вал" – одного з найбільших підприємств оборонної промисловості РФ. Зокрема, там збирають зенітно-ракетні комплекси "Панцир-С" та "Панцир-С1". Крім того, модернізують різноманітну бронетехніку.

Як повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на заяву Міноборони РФ: "За попередньою інформацією, руйнувань інфраструктури та постраждалих немає".

За даними джерел у Головному управлінні розвідки Міноборони України, це була "планова робота ГУР".

Крім того, в ніч проти 21 січня БПЛА успішно атакували газосховище "Новатек" в одному з терміналів Морського торгівельного порту в Ленінградській області.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк