24.04.2024, 12:28

У армії РФ спостерігається рекордне дезертирство з початку війни, - британська розвідка

Оксана Мовчан | Всі новини автора
фіцчсву

У російській армії дезертирство мобілізованих досягло рекордного рівня. Найбільше таких випадків було зареєстровано у Московській області.

Про це, з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у ]]>Twitter]]>, передає Час Пік.

Як зазначається у зведенні, за даними незалежної російської медіагрупи "Медіазона", у березні 2024 року російські військові суди засудили рекордну кількість 684 військовослужбовців РФ за дезертирство.

Загальна кількість випадків з моменту "часткової" мобілізації у вересні 2022 становить 7400, при цьому в Московській області зареєстровано найбільшу кількість випадків - 496.

За даними британської розвідки, багато солдатів, яких вистежили та передали військовому суду, засуджено до умовних термінів і повернуто у свої частини та на передову.

Водночас кількість запитів щодо надання притулку в західних країнах від громадян Росії, які ухиляються від військової служби, досягла рекордного рівня.

"Російські солдати, зокрема насильно завербовані під час часткової мобілізації у вересні 2022 року, повинні залишатися на військовій службі на невизначений термін з малою ймовірністю демобілізації", - зазначають у Міноборони Британії.

Читайте також:

"Сильну пожежу видно за багато кілометрів": у Смоленській області РФ горить нафтобаза після атаки БПЛА

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк