14.06.2024, 08:17

Вибухи в районі військового аеродрому "Морозовськ" та відсутність електрики: БПЛА атакували Ростовську область

БПЛА атаковали Ростовскую область

Росіяни заявили, що в ніч проти 14 червня безпілотники масово атакували Ростовську область. Місцеві жителі скаржаться на гучні вибухи та пожежу в районі військового аеродрому. У кількох населених пунктах після атаки БПЛА було порушено електропостачання.

У ніч проти 14 червня БПЛА атакували кілька областей РФ. Жителі Морозовська Ростовської області писали у мережі про вибухи та пожежу, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

Як заявило Міноборони РФ, сьогодні вночі над шістьма регіонами системою ППО було знищено 87 українських БПЛА: 70 – над Ростовською областю, 2 – над Бєлгородською, 2 – над Волгоградською, 6 – над Воронезькою, 6 – над Курською, 1 – над Кримом.

Як повідомив Telegram-канал "ASTRA", жителі Морозовська Ростовської області повідомили про вибухи в районі військового аеродрому та пожежу. За їхніми словами, офіційної інформації щодо наслідків нічної атаки немає.

Також вибухи чули над Ростовом-на-Дону. Губернатор повідомив, що "ППО успішно" відбили масову атаку БПЛА на території регіону. За попередніми даними, жертв немає.

Про наслідки нічної атаки БПЛА також не повідомляється. Відомо лише, що у кількох населених пунктах Морозовського району після масованої атаки безпілотників було порушено електропостачання.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк