14.06.2024, 14:19

Путін висунув цинічні вимоги для припинення вогню в Україні

Віктор Білий | Всі новини автора

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ готова негайно сісти за стіл переговорів щодо України, водночас назвавши умови для припинення вогню. Зокрема, диктатор вимагає "повного виведення" українських військ із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, причому йдеться про всю територію цих регіонів, а не лише про окуповану Росією частину.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, під час виступу в міністерстві закордонних справ, передає Час Пік.

За словами Путіна, щойно Київ заявить про готовність і розпочне реальне виведення військ, а також відмовиться від вступу до НАТО, Росія негайно накаже припинити вогонь та розпочати переговори. Він також пообіцяв забезпечити безпечне відведення українських частин та з'єднань.

Крім того, російський лідер знову заявив, що РФ нібито "не збиралася штурмувати Київ". Він підкреслив, що базові угоди щодо мирного врегулювання мають бути зафіксовані міжнародними договорами, які передбачають і скасування санкцій проти Росії. За його словами, йдеться не про заморожування конфлікту, а про повне його припинення.

Однак вимоги Путіна неприйнятні та цинічні. Фактично він вимагає капітуляції України та визнання незаконної анексії українських територій. Його слова про "мирні пропозиції" та "відмову від штурму Києва" є відвертою маніпуляцією та спробою виправдати агресію проти суверенної держави.

Президент РФ заявив, що ухвалення цих умов означатиме не заморожування, а припинення конфлікту з Україною.

Читайте також:

В G7 погодили передачу Україні 50 млрд доларів із прибутку від заморожених активів Росії

Сад мрії разом з інтернет-магазином Мегасад

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк