27.07.2021, 11:50

Стало відомо, хто представить США на саміті "Кримської платформи"

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
министр

Стало відомо, хто представить США на першому саміті "Кримської платформи", який відбудеться в Україні 23 серпня.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на достовірні джерела, а також нардеп Мустафа Джемілєв в інтерв'ю для "Суспільне", Штати будуть представлені в особі міністра транспорту Пітера Буттіджеджа, передає Час Пік.

За словами Джемілєва, Буттіджедж - вельми впливова людина, яка отримає статус спецпредставника президента США Джо Байдена.

Втім, офіційного підтвердження від Білого дому щодо кандидатури міністра поки немає.

Наостанок, у Верховній Раді розпочали збір підписів за скликання позачергового засідання 23 серпня з метою визначення звернення до міжнародних організацій щодо "Кримської платформи".

"Депутатам розіслали лист про збір підписів за скликання позачергової сесії Ради, на якому розглянуть проект постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Європейського парламенту, уряду і парламентів іноземних держав щодо посилення міжнародного співробітництва у рамках "Кримської платформи" для протидії агресії Російської Федерації", - заявив нардеп Олексій Гончаренко.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss