16.10.2021, 11:25

Обов'язкова вакцинація: список професій планують розширити вдвічі

Ольга Романец | Всі новини автора
вакцинация

В Україні вдвічі планують розширити список професій для обов'язкової вакцинації від COVID-19. Найближчим часом до нього можуть потрапити соціальні працівники та листоноші.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", передає Час Пік.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, МОЗ вже працює над розширенням списку професій, яким вакцинація є обов'язковою.

"Вже зараз запустили зміни, які говорять про те, що до переліку обов'язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки країни, а також соціальні працівники та листоноші", - зазначив Ляшко.

Він додав, що при другому перегляді до переліку внесуть співробітників місцевого самоврядування, комунальних підприємств та установ. Міністр також підкреслив, що приблизно через 10 днів з'явиться повний оновлений список.

На сьогодні вакцинація є обов'язковою для персоналу навчальних закладів, центральних органів виконавчої влади, а також місцевих державних адміністрацій.

Нагадаємо, Кабмін 11 жовтня вніс зміни до постанови №1236, якою передбачається посилення правил для пасажирських перевезень в регіонах, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень карантину.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк