13.04.2024, 21:31

Дані кожного чоловіка мобілізаційного віку оцифровано у всіх регіонах України, - Міноборони

Марина Гончар | Всі новини автора
мобілізація

Міністерство оборони перезапустило електронну систему "Оберіг", яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії для кожного окремого суб'єкта. За інформацією заступника міністра оборони, зроблено 23 мільйони запитів на оновлення даних громадян.

Про це заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк під час виступу на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, передає Час Пік.

"Міноборони перезапустило електронну систему "Оберіг", яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії для кожного окремого суб'єкта. Система інтегрована з Державною податковою службою, Міністерством юстиції, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти, Державною міграційною службою та судовою адміністрацією", – сказав заступник міністра оборони.

За інформацією Івана Гаврилюка, зроблено 23 млн запитів на оновлення даних громадян, і "на сьогоднішній день оцифровано дані щодо чоловіків призовного віку, які можуть бути включені до мобілізації, в усіх 24 регіонах України та Києві".

"Більшість регіонів успішно налагодили процес введення даних щодо статусу проходження військово-лікарських комісій. Проте, щоб забезпечити ще більшу ефективність і прозорість, ми плануємо збільшити потужності команд, що працюють у територіальних центрах комплектації та соціальної підтримки, і перевести у цифровий формат увесь процес мобілізаційної кампанії для кожного громадянина", – підкреслив Гаврилюк.

Він зазначив, що мета Міністерства оборони – забезпечити прозорість і оперативність кожного кроку цього важливого процесу, надати можливість кожному громадянину реалізувати свій обов'язок захисту Батьківщини.

Нещодавно Міністерство оборони України запустило онлайн-платформу "Військовий асистент", створену спеціально для військовослужбовців. Вона спростить подачу офіційних документів.

На платформі "Військовий асистент" розмістили більш як 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій — від отримання відпустки до звільнення зі служби. Вони доступні у форматах .doc, .docx, та .pdf, щоб мінімізувати помилки та знизити затримки з затвердженням документів, а також забезпечити ефективний захист прав військових.

Читайте також: Міноборони представило вітчизняний реактивний ударний БпЛА "Кажан"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк