14.04.2024, 22:57

Шмигаль доручив внести "справедливу" постанову про бронювання від мобілізації

Марина Гончар | Всі новини автора
шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував реалізацію більш справедливих підходів до бронювання військовозобов’язаних.

Про це він заявив під час засідання Уряду 9 квітня, передає Час Пік.

За його словами, для забезпечення військових, які захищають Україну, необхідні робоча економіка й інфраструктура. Одним з питань в цьому напрямку є справедливе й раціональне бронювання військовозобов’язаних.

Як наголосив прем’єр, сьогодні обороноздатність України залишається пріоритетом номер один, у зв’язку з чим щотижня ухвалюються рішення, які посилюють нашу країну.

Ефективна оборона, за словами прем’єра, є синергією зусиль фронту та тилу.

"Наші військові захищають Україну на передовій, але для їх забезпечення потрібна працююча економіка та інфраструктура. Одним із ключових питань в цьому напрямку є справедливе і раціональне бронювання військовозобов’язаних. Працівників підприємств, які дійсно критично важливі", – зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр заявив, що дав доручення профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання. У тому ж числі було доручено визначити перелік об’єктів та підприємств критичної інфраструктури.

"Потрібні чіткі та зрозумілі критерії, щоб ні у військових, ні у суспільства не виникало жодних питань, чому ті чи інші люди є заброньованими в нашій державі", – зауважив очільник Уряду.

Читайте також: Чи будуть влітку вимикати світло: у ДТЕК перерахували чотири умови

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк