22.04.2024, 20:51

Зеленський та Байден обговорили перший пакет оборонної допомоги для України: що до нього увійде

Оксана Мовчан | Всі новини автора
фічсвук

Сьогодні, 22 квітня, президент Володимир Зеленський провів розмову зі своїм американським колегою Джо Байденом. Вони обговорювали постачання зброї, якої потребують ЗСУ.

Про це, з посиланням на сторінку глави України в ]]>Telegram]]>, передає Час Пік.

Байден запевнив Зеленського, що негайно підпише закон про допомогу Україні в разі його схвалення Сенатом США. Зеленський подякував Байдену за неослабну підтримку України та за справжнє глобальне лідерство.

"Я також відзначив двопартійну підтримку законопроєкту й особисту роль спікера Майка Джонсона та лідера меншості Хакіма Джеффріса. Інше рішення Палати представників - дозволити конфіскацію російських активів - посилає потужний сигнал усім нашим партнерам", - пише Зеленський.

Також Зеленський розповів президенту Байдену про російський повітряний терор тисячами ракет, дронів та бомб.

"Зокрема, про удар по харківській телевежі буквально за кілька хвилин до розмови. Це чіткий намір Росії зробити місто непридатним для життя", - наголосив він.

Президенти обговорили перший пакет оборонної допомоги, який США передадуть Україні після ухвалення закону. Байден запевнив, що він буде швидким і потужним та посилить наші протиповітряні, далекобійні та артилерійські можливості.

Також вони обговорили підписання двосторонньої безпекової угоди та підготовку до майбутнього Саміту миру.

Читайте також:

Українці, навіть за кордоном, можуть оформити пенсію онлайн: як це зробити

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк