29.06.2024, 11:29

Нічна атака дронами: скільки "Шахедів" знищили ЗСУ

Марина Гончар | Всі новини автора
шахеди

Вночі на суботу, 29 червня, українські військові успішно відбили атаку російських безпілотників. Усі 10 "Shahed-131/136", які були спрямовані на різні регіони України, були знищені.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук, передає Час Пік.

Згідно з інформацією, наданою Миколою Олещуком, російські війська розпочали атаку з району Приморсько-Ахтарська, що в Російській Федерації. Загалом було запущено 10 ударних безпілотних літальних апаратів типу "Shahed-131/136". Ці дрони спрямовувалися на різні цілі в межах Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей.

Українські військові змогли ефективно відбити атаку завдяки злагодженій роботі кількох підрозділів. Винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи, розрахунки мобільних вогневих груп та засоби радіоелектронної боротьби Повітряних Сил ЗСУ об'єднали зусилля для знищення всіх дронів. Це стало можливим завдяки високому професіоналізму та оперативній реакції українських військових.

Знищення всіх "Shahed-131/136" в межах зазначених областей є вагомим досягненням для українських захисників. Це свідчить про високий рівень підготовки та координації дій між різними підрозділами. Такий успіх має важливе значення не лише для захисту мирного населення, а й для підтримання бойового духу українських військових.

Командувач Повітряних Сил Микола Олещук відзначив професіоналізм та відданість українських військових, які знову продемонстрували свою здатність ефективно захищати країну від повітряних загроз. Він також підкреслив важливість постійної готовності та вдосконалення навичок для відбиття подібних атак у майбутньому.

Успішне знищення всіх "Shahed-131/136" під час нічної атаки 29 червня є черговим доказом міцності та професіоналізму українських Повітряних Сил. Завдяки злагодженій роботі різних підрозділів вдалося запобігти значним руйнуванням та зберегти життя мирних жителів. Це досягнення вкотре підтверджує здатність України ефективно захищати свій повітряний простір від агресії.

Читайте також: "Я знаю, що вже не молодий": Джо Байден визнав невдалий виступ на дебатах з Дональдом Трампом

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: