30.07.2025, 07:48

Російські війська завдали ракетного удару по навчальному полігону ЗСУ: є загиблі та поранені

Иллюстративное фото / Фото: Генштаб ВСУ

Російські окупаційні війська завдали ракетного удару по території одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України.

29 липня російські війська завдали ракетного удару по навчальному підрозділу ЗСУ. Про це ]]>повідомили ]]>Сухопутні війська ЗСУ, передає Час Пік.

"Попри вжиті заходи безпеки, на жаль, не вдалося повністю уникнути втрат серед особового складу. Станом на 21.30 відомо про трьох загиблих та 18 поранених військовослужбовців. На місці працюють відповідні екстрені служби. Пораненим оперативно надається вся необхідна медична допомога", – йдеться у повідомленні.

Для з'ясування всіх обставин і причин втрати особового складу створено комісію на чолі з начальником Військової служби правопорядку Збройних Сил України та призначено службове розслідування.

"У разі встановлення, що до загибелі та травмування військовослужбовців призвели дії або бездіяльність посадових осіб, винні будуть притягнуті до відповідальності", – йдеться у заяві.

Як зазначив спеціаліст з радіотехнологій Сергій Бескрестнов (Сергій Флеш), частина особового складу проігнорувала загрозу.

"Ракетний удар по Гончарівському полігону. Постраждали переважно тільки ті, хто знехтував заходами безпеки.
Усі знали, що БПЛА коригувальник висить над об'єктом. Усі чули тривогу.

Ніяких сотень і десятків загиблих там немає",]]>написав ]]>Бескрестнов у Telegram.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк