
У додатку "Дія" зміниться алгоритм створення та використання "Дія.Підпису". Для активації послуги обов'язковою умовою стане наявність фізичного біометричного документа та підтримка технології NFC у смартфоні.
Про це повідомляє портал "Дія" в Telegram, передає Час Пік.
Для активації оновленого "Дія.Підпису" користувачеві необхідно буде перейти в меню програми, відсканувати номер документа (ID-карти, закордонного паспорта або біометричного посвідчення) та додати його до телефону для зчитування даних через NFC. Після цього потрібно пройти фотоперевірку для підтвердження особи та встановити новий 6-значний код.
Раніше для активації використовувався 5-значний пароль.
Якщо у користувача вже є активна "Дія.Підпис", вона залишатиметься в силі до закінчення терміну дії. Однак, при повторному створенні підпису доведеться проходити процедуру за новими правилами.
Обов'язковими вимогами для сервісу є:
- наявність фізичного біометричного документа (ID-картка чи паспорт);
- смартфон із підтримкою модуля NFC.
Якщо телефон не підтримує NFC або у людини немає біометричного документа, скористатися сервісом буде неможливо. Впровадження змін пояснюють необхідністю підвищення безпеки та надійності цифрового підпису.
















