02.03.2021, 08:53

Як живі: нова мережа дозволяє "вдихнути життя" в старі фото, меми і пам'ятники

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
фото

Ізраїльська компанія MyHeritage створила сервіс Deep Nostalgia, який за допомогою нейромереж перетворює старі фотографії в анімовані відеоролики - люди на них ніби оживають.

Сервіс швидко набирає популярність в соцмережах. Користувачі "оживляють" старі фотографії родичів, акторів, а також інших відомих особистостей, передає Час Пік.

Власником алгоритму є компанія MyHeritage, яка допомагає людям вибудовувати своє генеалогічне древо. Завдяки Deep Nostalgia фотографія перетворюється на коротке відео - люди на старих фотографіях починають рухати головою, моргати і навіть посміхатися.

За задумом авторів, інструмент може дати можливість "оживляти" родичів на старих фотографіях, проте користувачі вирішили "оживити" найпопулярніші меми інтернету.

Один з користувачів соцмереж придумав для сервісу незвичайне застосування і оживив відому статую португальського футболіста Кріштіану Роналду.

Для того, щоб скористатися сервісом користувачі повинні зареєструвати обліковий запис на MyHeritage, а потім завантажити фотографію. Безкоштовно можна завантажити п'ять фото, після чого необхідно зареєструвати платний обліковий запис.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss