20.01.2022, 09:54

Актор Гаспар Ульєль загинув в результаті нещасного випадку на гірськолижному курорті

Леся Матвеева | Всі новини автора
Гаспар Ульель

Французький актор Гаспар Ульєль помер від травм, отриманих під час катання на гірських лижах. Йому було 37 років. Поліція розслідує загибель актора.

Гаспара Ульєля було госпіталізовано 18 січня після катання на лижах на гірськолижному курорті Ла-Розьєр у Савойї на півдні Франції. Допомогу йому надавали рятувальники та лікар лижної станції. 19 січня стало відомо, що Ульєль помер, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Служба екстреної допомоги виявила актора без свідомості, він був у важкому стані. Актора екстрено госпіталізували за допомогою гелікоптера прямо зі схилу гірськолижного курорту в Університетську клініку Гренобля. Ульєля було виявлено без свідомості на перехресті двох "синіх" (легких) трас. Однак лікарі не змогли врятувати йому життя.

Прокурор міста Альбервіль Анн Гаш заявила, що на спуску Ульєль зіткнувся з іншим лижником, коли звернув праворуч на вершині однієї з гірськолижних трас. Другий лижник не постраждав.

Світову популярність Гаспару Ульєлю приніс фільм "Ганнібал Лектер: Сходження", де француз зіграв знаменитого лиходія в молодості. Глядачам він також відомий за ролями в таких фільмах, як "Париж, я люблю тебе", "Сен-Лоран. Стиль - це я", "Белфегор – привид Лувру", "Довгі заручини", "Це всього лише кінець світу". Одним з останніх проєктів Ульєля став новий серіал Marvel "Місячний лицар", який повинен вийти на екрани в цьому році.

Гаспар Ульель Гаспар Ульель Гаспар Ульель с женой

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк