22.01.2022, 09:57

Помер відомий латвійський та російський актор Арніс Ліцітіс

Леся Матвеева | Всі новини автора
Арнис Лицитис

Помер латвійський актор Арніс Ліцітіс, відомий за ролями в радянських, російських фільмах та серіалах. Актор помер на 77-му році життя. 

Про це повідомив друг актора, спортивний фотограф Зігізмундс Залманіс на своїй сторінці у Facebook, передає Час Пік.

"Прекрасний актор, милий та приємний чоловік і, нарешті, мій друг Арніс Ліцітіс покинув нас. Мені важко про це говорити... Він зараз на іншій сцені, зустрінеться з іншими акторами кіно", - написав Залманіс.

Причину смерті актора він не назвав.

Арніс Ліцітіс народився 8 січня 1946 року в Ризі. Після закінчення школи він вступив на заочне відділення театрального факультету Латвійської державної консерваторії. Після цього Ліцитіс почав виступати у театрі.

Крім роботи в театрі Ліцітіс також відомий своїми ролями у кіно. В кіно він почав зніматися з 1965 року. Актор знявся в більш ніж в 200 різних фільмах та серіалах. Популярним і відомим він був далеко за межами Латвії.

Глядачі пам'ятають його за ролями у фільмах "Мушкетери двадцять років потому", "В'язень замку Іф", "Русь початкова", "Визнати винним", "Загублений у Сибіру", "Довга дорога в дюнах", "Диверсант 2: кінець війни", "Інквізитор", "Міраж", "Страшне літо", "Ранетки" тощо.

Був одружений на латвійській актрисі Інге Айзбалте.

Арнис Лицитис Арнис Лицитис

Арнис Лицитис и Инга Айзбалте

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк