24.05.2022, 22:43

Астролог дав прогноз щодо війни в Україні: яким містам буде найважче і коли ЗСУ будуть звільняти землі

Марина Началова | Всі новини автора

Найближчі півтора місяці будуть дуже тяжкими у військовому плані, Україна може втратити нові території на сході.

Астролог ]]>Дмитро Уранус]]> склав короткостроковий та середньостроковий прогноз ходу війни у ​​2022 році в Україні, передає Час Пік.

Короткостроковий прогноз

За словами Урануса, у ніч із 24 на 25 травня планета Марс переходить у зодіакальний знак Овен, до 5 липня, де Марс надзвичайно сильний. Бог війни потрапляє в "свій дім", і набуває додаткової енергії. Це посилить і прискорить темпи військових дій, їх інтенсивність значно зросте.

При переході в Овен Марс з'єднається з Місяцем і з Юпітером. Таке потрійне поєднання планет на початку Овна матиме серйозні військові та політичні наслідки, велика кількість жертв серед мирного населення та військових, гучні політичні скандали, звинувачення, панічні настрої. Аспект з'єднання Марса та Юпітера (близько 29 травня, плюс-мінус тиждень) завжди значно посилює інтенсивність військових дій та швидкість наступів.

Де максимально виявляться ці енергії Марса? Астрокартографія (проекція положення планет на карту) дає відповідь. У точний момент переходу Марса в Овен, Марс і Місяць (перебувають у сполученні) будуть підніматися на сході України, точно на довготі 38E03. Це довгота Бахмута, Соледара, Сіверська, плюс мінус мінімум 50 км від цієї довготи, на схід і захід, покриваючи всі міста від Сєвєродонецька до Краматорська. На цю довготу (близько 38E03) бог війни Марс спрямує всю свою руйнівну силу, що дуже небезпечно насамперед для військових. Довгота 38 градусів до 5 липня є критичною лінією для України.

Пошкоджений Марсом Місяць сходить на довготі в районі 38Е15 - 38Е45, чіпляючи такі населені пункти - Золоте, Гірське, Комишуваха, Врубівка, Борівське, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та найближчі села. Місяць в астрології пов'язаний із земельними територіями та людьми, тому такий аспект говорить про величезну небезпеку, що нависла над зазначеними населеними пунктами та людьми, що залишилися там, буде дуже багато жертв. Потрібна негайна евакуація всіх людей із цих населених пунктів, наголошує астролог. Ймовірність тимчасової втрати Україною цих населених пунктів у найближчі півтора місяці дуже велика.

Карта новолуння 30 травня побудована на Київ (карта в силі до 29 червня), так само підтверджує перевагу та ініціативу противника. У ній Марс і Юпітер у поєднанні в Овні в 7 домі (вороги та противники). Це вказівка ​​на великі військові зусилля противників Києва та України.

Для Москви карта молодого місяця 30 травня дає це з'єднання Марса, Юпітера і Нептуна в 6 домі (дім служби). Це вказує на максимальну приховану мобілізацію всіх наявних та доступних сил на службу Кремлю. На величезний тиск всіх тих, хто на службі у Москви, на максимальну продуктивність російської армії.

Деякі висновки щодо короткострокового прогнозу

Для України кінець травня та червень 2022 року виявляться досить важкими з військової точки зору. Можливо буде позначатися брак озброєнь та боєприпасів, втома та виснаженість військ. Дуже можлива тимчасова втрата нових територій Сході. Тактичні відступи в деяких місцях будуть розумні і необхідні для збереження життів військових ЗСУ.

Середньостроковий прогноз

Оскільки армія Росії в найближчі півтора місяці вийде на свою максимальну ефективність, то сильніше й інтенсивніше, ніж у найближчі півтора місяці, вони наступати не зможуть. Україні потрібно вистояти у цей важкий період.

Після 5 липня Марс переходить у Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватись на користь України, ближче до серпня, і особливо у серпні. Телець знак України, і бог війни Марс втратить свій натиск і силу, проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору у липні.

Наприкінці липня і на початку серпня, Марс вступить у з'єднання з Місячним Вузлом і Ураном у Тельці. Це дуже рідкісний та історичний аспект, який буває 1 раз на 167 років! Востаннє такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант у Керчі та розпочали наступ на Севастополь. Після такого аспекту протягом декількох місяців прискорилася військова поразка Росії в Кримській війні, і у вересні 1855 року сталося падіння Севастополя.

Уранус вважає, що починаючи з серпня 2022 року якоюсь мірою подібні події знову повторяться в історії Росії. На той час у Росії обов'язково трапляться несподівані події у військово-політичній сфері. Швидше за все із серпня, і протягом осені, Росія почне зазнавати поразки на українському фронті. Із серпня по листопад Україна звільнятиме Донбас. У районі листопада-грудня Україна може звільнити південь, Херсонську область, та розпочати процес підготовки до визволення Криму у зиму 2022-2023 років.

Восени Росія, швидше за все, запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди. Але, як заявляє астролог, на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з Росією, ще страшніша і руйнівна, і війна 2022 року виявиться просто розвідкою боєм.

Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожено, якщо не буде повернено всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну. Російська державна машина та імперська ідеологія – це пряма загроза всьому цивілізованому світу. Тому розпад Росії на окремі держави, її ядерне роззброєння, її демілітаризація – історично необхідний процес для збереження миру у всьому світі. Це продовження розпаду СРСР. Усі імперії Землі колись валилися і російська імперія теж впаде, заявляє астролог.

Також читайте:

РФ готується до тривалої військової операції в Україні, - Міноборони

Луганщина зараз - як Маріуполь: Гайдай розповів про ситуацію в області

"Вивішують свою ганчірку": російські окупанти зайшли до Світлодарська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк