08.02.2023, 20:46

Усі постановки актриси скасовано: Лію Ахеджакову через антивоєнну позицію виганяють з театру "Сучасник"

Виктор Белый | Всі новини автора

84-річну Лію Ахеджакову через антивоєнну позицію виганяють із театру "Сучасник", де вона пропрацювала майже 50 років. Усі постановки актриси скасовано.

Про це пишуть російські Telegram-канали, передає Час Пік.

"З репертуару московського театру "Сучасник" прибрали "Гру в джин" - останню виставу, в якій грала Лія Ахеджакова", - йдеться у повідомленні.

Як повідомила "Нова газета", "директор театру Юрій Кравець повідомив їй, що був змушений прибрати постановку, оскільки його "завалили гнівними листами" на адресу артистки. 84-річна актриса неодноразово виступала проти війни".

"На запитання журналістів, коли можна буде подивитися виставу "Гра в джин" з Ахеджаковою, секретар директора театру відповіла: "Ніколи". "Причина такого рішення, за словами співробітника театру, нібито у поганому самопочутті артистки. Що неправда”, - пише ЗМІ.

Зазначається, що вистава "Перший хліб", де артистка також грала головну роль, була знята з репертуару наприкінці минулого року.

Нагадаємо, що у грудні 2022 року депутат Мосміськдуми Андрій Медведєв погрожував актрисі відправити вагнерівців на її спектакль, після чого актрисі довелося перенести виступ.

Інші чиновники та "патріотичні" блогери та пропагандисти також під'єдналися до цькування Ахеджакової.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк