БПЛА атакували аеродром "Борисоглєбськ", де базуються російські винищувачі

У ніч проти 5 липня безпілотники атакували кілька регіонів РФ. У Воронезькій області БПЛА вдарили по військовому аеродрому "Борисоглєбськ".
У Генштабі ВСУ підтвердили удар БПЛА по військовому аеродрому "Борисоглєбськ" у Воронежській області РФ, повідомляє Час Пік.
"В рамках зниження спроможностей противника завдавати повітряних ударів, 5 липня підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по аеродрому "Борисоглєбськ", що у Воронезькій області. Це місце базування ворожих літаків Су-34, Су-35С та Су-30СМ", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що уражено склад з керованими авіабомбами, навчально-бойовий літак та, ймовірно, інші літаки. Результати ураження уточнюються.
Як повідомляє Telegram-канал ASTRA, після атаки БПЛА система моніторингу пожеж NASA фіксує пожежу в районі військового аеродрому "Борисоглєбськ".
Тим часом, губернатор Воронезької області Олександр Гусєв заявив про знищення 25 безпілотників та уламки БПЛА, через падіння яких стався обрив ЛЕП. Про аеродром – жодного слова... У Міноборони РФ відрапортували про знищення 34 БПЛА над територією Воронезької області.
Telegram-канал ASTRA повідомляє , що в ніч проти 2 червня дрони вже атакували Борисоглєбський навчальний авіаційний центр підготовки льотного складу імені В.П. Чкалова у Воронежській області.
"Тоді внаслідок атаки загинуло двоє російських військовослужбовців. Влада регіону атаку на авіацентр приховала, як і факт загибелі військовослужбовців. Раніше цей же авіаційний центр вже було атаковано БПЛА у квітні 2024 року", – йдеться у повідомленні.
Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик. |
![]() |