09.10.2015, 18:46

Монтаж натяжних стель

Натяжна стеля має ряд переваг. Насамперед, вона вписується в уявлення про сучасний дизайн, завжди модно, хоча і не нове. Його її давно можна віднести до класики. Стеля вологостійка і дуже практична і крім усього іншого, красива і відрізняється небувалим розмаїттям кольорів, структури тканини, формою і дизайном. Можливо купити стелю з ПХВ надгнучкого вінілу та тканини. Тоненьку полівінілхлоридну плівку роблять на спеціальному обладнанні. Полотно нагрівають і монтують до стелі. Спочатку плівка обвисає, але після того, як охолоне, стає туго натягнутою і гладкою. Стеля з тканини теж дуже гарна. При його виготовленні тканина просочується спеціальним полімером і покриттям з лаку для поліпшення вологостійкості. Така стеля дуже легка і «дихаюча». Випускається різної ширини і довго служить.Саме французька максимальна ширина полотна 3.40

Можна зробити просту однорівневу стелю. Її легше зробити, і можливо заощадити на витратах. Така стеля не боїться коливань температури, прослужить довго, мінімум турбот, які зводяться до рідкісного протирання пилу. Дуже багато малюнків і квітів, різні фактури. Якщо проявити творчість, то можливо скомбінувати різнотипні матеріали і отримати оригінальну, єдину у своєму роді стелю. Комбінуючи, можна отримати різні зони в одному приміщенні.Бажаючі встановити натяжну стелю у ЛЬвові все більше віддають перевагу так званій, французькій стелі. Це загальне ім'я дали натяжним стелям Європейського виробника. Вона дуже красиво виглядає, завдяки особливій гладкій поверхні і різноманітності кольорів.

Перш, ніж зробитимонтаж натяжних стель треба з'ясувати, який вигляд стелі краще вибрати. Найчастіше люди обирають плоскі поверхні. Це класика. Така стеля дозволяє приховати всякі нерівності і перепади висоти. Також надійно сховаються тріщини і нерівномірне фарбування. Можна встановити багаторівневі натяжні стелі. Це дозволить розділити приміщення на області, різні за висотою. Профіль для кріплення можливо виготовити у вигляді арок і хвиль для плавного переходу.

Ще одна перевага натяжної стелі саме в її монтажі, а точніше швидкості установки. Монтуюється така стеля на завершальній стадії ремонту. Пилові роботи давно закінчені і залишилася тільки наклейка шпалер. Тому монтаж натяжних стель відбувається в зручній і комфортній обстановці.

Різноманітність натяжних стель дозволяє зробити казку у власному будинку.