11.01.2016, 08:43

Рафштори – інноваційний елемент житла

Ольга Станишевская | Все новости автора
facebook tweeter live rss

Оскільки «мій дім – моя фортеця», варто зауважити, що те, наскільки вам комфортно та наскільки безпечно ви почуваєтесь у власному домі відіграє основну роль. Першочерговою ціллю чи не для кожного з нас є створення затишку вдома. Тут потрібно приділяти увагу усьому, починаючи з будматеріалів, закінчуючи найменшими аксесуарами. Не менш вагомим є і оформлення офісу, робочого місця. Від того наскільки правильно організованою є робоча зона, наскільки комфортним є перебування у приміщенні залежить продуктивність праці на роботі та якісь відпочинку вдома. Тому звісно, увагу потрібно приділяти навіть найменшим деталям.

Одним із першочергових елементів, на які варто звертати увагу є вікна, встановлення великої кількості яких у житлових приміщеннях та офісах стало дуже популярним сьогодні. Проникнення великої кількості сонячного світла у приміщення часто є небажаним, тому і постає питання захисту від нього. Найкращим вибором є встановлення рафштор, які крім функції захисту від сонячного світла мають багато інших, яких саме – я розповім з власного досвіду.Вихідні – найкращий дні тижня, оскільки є можливість провести час із сім’єю, насолодитись відпочинком а головне – отримати необхідну порцію сну. Тепер я звикла прокидатися вранці від запаху смачного сніданку, який готує мій чоловік, чи від того як син промовляє «Доброго ранку!». Мій ранок стає приємним і наступає тоді, коли я цього бажаю. Як не крути, мало приємного у тому, щоб прокидатися вихідного ранку від променів сонячного світла, набагато краще самому вибирати, коли наступає твій ранок. Тепер для мене це стало можливим, оскільки рафштори зменшують рівень проникнення сонячних променів більш ніж на 90%. Крім того я особисто регулюю рівень затемненості кімнати.

Енергозбереження – є нагальною проблемою сьогодення. Ми з чоловіком довго ламали голову над тим, яким чином зробити максимальним рівень збереження температури у квартирі. Та навіть того не підозрюючи помітили, що після встановлення рафштор температура у кімнаті стала до 8 градусів нижчою влітку. Це стало приємним сюрпризом!

Оскільки наша квартира знаходиться поблизу транспортної розв’язки, мого сина часто будив шум з вулиці. Але тепер він має міцний сон, не прокидається по кілька раз за ніч, його не тривожать постійні шуми. Приємно бачити його посмішку, адже здоровий сон для дитини є дуже важливим. Дійсно, рафштори забезпечують захист від проникнення шуму з навколишнього середовища. Ми насолоджуємось тишею та спокоєм вдома, маємо можливість, коли потрібно, сконцентруватись на робочих моментах.

Я часто згадую серіал «Друзі» і розумію якою важливою є приватність у власному домі. Деколи виникає бажання бути подалі від цікавих очей та насолоджуватися найкращими моментами із рідними. І це я роблю лише натиском кнопки на пульті.

Естетичність та затишок – правила, яким я користувалась при оформлені квартири. Тому я обирала лише найякісніші матеріали, які б доповнювали одне одного та створювали б ідеальну гаму. Так крім того, одним із моїх хобі є рослини, які не лише радують око, а й вносять елемент свіжості до мого дому. Раніше я не мала такої можливості, а тепер вони прикрашають підвіконня та місце перед вікнами, оскільки рафштори розміщуються із зовнішньої сторони, це дає можливість зекономити простір для моїх квітів.

Ми протягом двох років користуємось рафшторами і переконалися у їх якості.

Тепер у планах облаштування заміського будинку. І звісно моя мрія – це теплиця, оскільки рослини потребують догляду та рівномірного проникнення світла, для того щоб не створювався парниковий ефект, я знаю, що у цьому мені допоможуть рафштори.

Оскільки як кожна жінка я люблю обирати із широкого асортименту, який надає «Лонга комфорт»!

Сьогодні світові технології швидко розвиваються, і потрібно йти в ногу з часом. Рафштори – це інноваційний елемент, який must have тепер кожен з нас, оскільки це сучасно, комфортно та стильно!

теги: 
facebook tweeter live rss