Алкомедфранк – ефективне кодування від алкоголізму

Анастасия Ягужинская | Все новости автора
facebook tweeter live rss
ефективне кодування від алкоголізму

Надмірне вживання алкоголю і пов'язані з ним негативні наслідки є серйозною проблемою в усьому світі. Велика маса населення представляє алкоголізм просто як розпущену поведінку і поступове скочування людини по соціальних сходах. Мало хто розуміє, що алкоголізм - це справжнє захворювання, для якого характерна зміна обміну речовин в організмі, через якого людина не може зупинитися навіть після першого склянки.

Чи допомагає кодування від алкоголізму?

Кодування від алкоголізму слід проводити тільки за згодою і бажання людини. Якщо людина не вважає себе хворим і не хоче допомоги, існує ризик «невдачі», і в цьому випадку повторна допомога буде утруднена. Під час кодування виникає сильний психологічний стрес, який може привести до прихованої агресії.

Часта причина алкогольної залежності - невпевненість, занепокоєння і депресія. Необхідно згадати профільне навчання, що проводиться досвідченим фахівцем, в цьому випадку ефект кодування буде максимальним.

Один з найуспішніших і ефективних методів лікування в Івано-Франківському приватному наркологічному центрі. Успіх лікування в досягненні бажаного результату залежить від впевненості пацієнта в ефективності методу, а також від його співпраці до, під час і після лікування. Відсутність синергії цих факторів призведе до рецидиву в довгостроковій перспективі, при якому зусилля з лікування марні.

Кодування алкоголізму Івано-Франківськ в приватному наркологічному центрі пропонує спектр послуг за адекватною ціною: виклик лікаря додому (з 06:00 до 22:00, без вихідних), кодування від алкоголю, лікування алкоголізму, виведення із запою, детоксикація.

Для фахівців наркологічного центру «Алкомедфранк» кожен пацієнт унікальний, і завжди використовується індивідуальний підхід в залежності від стадії алкоголізму.

Стаціонарне лікування зазвичай займає набагато більше часу. Проте, є ряд ситуацій, в яких госпіталізація стає абсолютною необхідністю; спроба домашнього лікування в цих випадках може тільки погіршити стан пацієнта.
Прагнути до здорового і тверезого життя потрібно завжди. Але одного бажання тут мало, тому під час лікування і навіть після нього потрібна допомога нарколога, який допоможе запобігти зрив і переорієнтувати на тверезість.

Методи кодування

Існує безліч методів кодування, які можуть допомогти зупинити прогресування цієї руйнівної для життя залежності, але не всі методи працюють точно і мають однакову якість.

Медичне - людина думає, що в його тіло вводили ліки - часто це працює, але якість сумнівно. У цьому випадку людина побоюється серйозної шкоди своєму здоров'ю або навіть смерті, що може статися в разі повторного вживання алкоголю.

Психотерапевтичний метод працює інакше - в момент сеансу використовується гіпноз, який перепрограмує мозок людини та закладає пристрасть до тверезості.

В обох випадках людина схильна до психологічного впливу. У першому випадку грають роль плацебо і страх, у другому психокод допомагає сформувати якийсь психологічний бар'єр, який людина не може подолати, і допомагає кинути пити.

Кодувальна терапія - ключ до людини, готовому змінити своє життя.

facebook tweeter live rss