05.08.2020, 12:57

Ціну на газ для населення підняли: наскільки зростуть тарифи

Леся Матвеева | Всі новини автора
Цену на газ для населения подняли

ГК "Нафтогаз" встановив серпневу ціну на природний газ для побутових клієнтів. Ціна блакитного палива зросла в порівнянні з попереднім місяцем на 9%.

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів "Нафтогазу" становить 3,24 грн за один кубометр з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки), повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Газопостачальних компаній "Нафтогаз".

Таким чином ціна блакитного палива з липня зросла на 27 копійок за кубометр. У процентному відношенні зростання вартості газу становить 9%.

Як повідомили в компанії така ціна на газ встановлена ​​в рамках тарифу "Місячний".

"Тариф "Місячний" - перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі, всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ.

Також компанія звертає увагу на можливість зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт сплачуватиме за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua та чат-бот GASUA", - сказано в повідомленні ГК "Нафтогаз".

Відзначається, що з завершенням дії режиму регульованих цін на газ для населення (ПСО), компанія буде публікувати ціни в рамках тарифу "Місячний" на початку місяця споживання.

До 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною та публікувалася лише після 22 числа місяця споживання.

На офіційному сайті ГК "Нафтогаз України" є інформація щодо двох пакетів з різними тарифами. Перший - "Місячний" - з тарифом 3,24 грн за куб, другий - "Річний" - з тарифом 4,73 грн за куб.

Річний тариф дорожче. Але оскільки він передбачає оптову покупку (потрібно заплатити передоплату за 12 місяців), то можливо цей тариф буде вигідніше, ніж "Місячний" (з урахуванням перспективи зростання ціни на газ протягом року).

У ГК "Нафтогаз" повідомили, що скоро компанія запропонує своїм клієнтам нові тарифні плани і споживачі зможуть більш детально ознайомитися з пропозиціями тарифу "Річний".

Читайте також: "ПриватБанк" запустив нову послугу: зняти готівку з картки можна на касі супермаркету

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>