21.04.2022, 12:55

Уряд виділив кошти на компенсацію комунальних витрат власникам житла, які прихистили переселенців

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Уряд України виділив кошти на часткову компенсацію комунальних витрат за березень власникам житла, які прихистили внутрішньо переміщених осіб.

Уряд виділив із резервного фонду держбюджету обласним військовим адміністраціям понад 2,7 млн ​​грн на підтримку власників житла, що безоплатно надали прихисток вимушеним переселенцям. Про це ]]>повідомляє ]]>Урядовий портал, передає Час Пік.

Йдеться про часткову компенсацію на комунальні послуги за березень. Таке відшкодування передбачено соціальною програмою "Прихисток".

"Ті люди, які на період воєнного стану прихистили у своїх домівках переселенців, отримають компенсацію, яка передбачена соціальною програмою "Прихисток". Таке рішення – це дієва підтримка тих, хто безоплатно надав допомогу українцям, які через війну були змушені покинути свої домівки" , – повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Компенсація буде надана виключно у безготівковій формі.

З ініціативи Мінрегіону в Україні діє урядова соціальна програма "Прихисток", мета якої – забезпечити житлом вимушеним переселенцям, які перемістилися у період воєнного стану в безпечніші місця, та допомогти тим українцям, які безоплатно їх прихистили.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк