Здоров’я залежить від моралі

Ольга Станишевская | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Психологи давно дійшли висновку, що здоров’я залежить від внутрішнього стану. Тоді як позитивне мислення може поліпшити фізичний стан, негативні думки сприяють розвитку всіляких хвороб. Тож змінюючи світогляд, можна впливати й на свій організм.

Саме тому в східних оздоровчих практиках фізичні вправи нерідко йдуть пліч-о-пліч із роботою над собою в духовному плані. Одна з найпоширеніших систем самовдосконалення сьогодні — традиційна китайська практика Фалуньгун (інша назва  Фалунь Дафа). В її основі — зміна себе на краще відповідно до принципів чесності, доброти, терпимості. 

 Сила в спокої

Високими моральними принципами, які зрозумів із системи самовдосконалення Фалунь Дафа, керується у своїй роботі тренер національної збірної Латвії із санного спорту Мартіньш Рубеніс. Він дворазовий чемпіон Європи й дворазовий віцечемпіон світу в цьому виді спорту. «Не повинно бути великого его, треба більше думати про інших, ніж про себе», — зазначає Рубеніс. Раніше він серйозно підірвав своє здоров’я — що не рідкість для великого спорту — однак, почавши практикувати Фалуньгун, зміг позбутися проблем зі спиною.

Здоров’я душі

Джині Мітчелл, психотерапевт із США: «Я мала слабкий імунітет, і часто нездужала. Але коли почала практикувати Фалуньгун, керуючись моральними переконаннями, то відразу перестала хворіти. Спочатку навіть не могла в це повірити. Думала: "Як таке можливо?". Я часто буваю на вечірках, і там кажуть: «О, віддайте хворих дітей Джині — вона ніколи не хворіє». Але, гадаю, найліпше, що я знайшла, це душевний спокій. Моя сім'я також дістала користь від цього. А чоловік уже за місяць сказав, що зі мною стало набагато легше жити».

Фалуньгун — це безкоштовна практика, яка допомагає людям у всьому світі віднайти гармонію і здоров’я.

Мільйони людей змогли на собі відчути цілющу силу Фалунь Дафа й відкрити для себе дивовижний світ самовдосконалення, який грунтується на підвищенні духовності за принципом Всесвіту: «Істина-Доброта-Терпіння» та містить п’ять комплексів енергетичних вправ цігун.

Вчення Фалунь Дафа викладено в книгах «Чжуань Фалунь» і «Фалуньгун». Ці та інші роботи майстра Лі Хунчжи перекладено 38 мовами. Книги, аудіо- та відеозаписи дев'ятьох лекцій майстра Лі, а також відеонавчання вправ і музика до них ― у вільному доступі на сайті: https://uk.falundafa.org/, http://fofg.in.ua/ 

Заняття проходять в різних містах України. 

Жорстокі репресії у КНР

Але, попри значний позитивний ефект Фалуньгун, 20 років тому китайська влада почала жорстоко переслідувати тих, хто ним займається в КНР. Ініціював репресії тогочасний генсек КПК Цзян Цземінь. Він угледів у зростаючій популярності цього вчення загрозу для свого авторитарного правління; оскільки, згідно з даними офіційного соцопитування, 1998 року чисельність послідовників Фалуньгун значно перевищувала кількість членів компартії. Людей почали запроторювати до в’язниць та піддавати тортурам. Ці репресії в КНР тривають і досі. Переслідування Фалуньгун уже засудили уряди багатьох країн. Телефони: 099 07 09 525, 068 78 20 140

facebook tweeter live rss