23.06.2021, 15:40

Літня рибалка: поради для початківців

Виктор Белый | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Риболовля - відмінне проведення часу для тих, хто вважає за краще тишу, природу і свіже повітря. Таке хобі добре ще й тим, що улов можна продати або приготувати самому. У кожного рибалки є свої секрети та премудрості, які приходять з досвідом. Різноманітне спорядження здатне полегшити ловлю, а його вибір залежить від виду риби та водойми.

Поради для початківців рибалок

Для початківців рибалок буде цікаво дізнатися, з чого ж краще почати. Новачкам найбільше підійде звичайна поплавочная вудка з котушкою на 80-100 м у вигляді нейлонової або капронової волосіні, пара поплавців, гачки та грузила.

Читайте також: Риболовля для чайників

Можна придбати вже готові стандартні комплекти, які продаються за невисокою ціною. Вибір водойми - також важливий момент. Початківець рибалка повинен попередньо дізнатися, де добре ловиться риба. Крім того, обов'язково потрібно переконатися, що зараз відповідний час для даного заняття і немає нересту риби.

Що ж використовувати у вигляді приманки?

Кожен знає, що відмінною наживкою для риби буде черв'як, але також можна використовувати хліб, тісто або комах.

Коли все необхідне зібрано, можна визначитися з часом. Влітку хороше клювання відбувається рано вранці або під вечір, а ранньою весною чи пізньою осінню можна ловити та вдень, бо денний клювання збільшується в рази. При лові в чистій річці рекомендується знайти трав'янисті місця, а в зарослих водоймах, навпаки, краще підшукати чистий простір для закидання вудки.

Читайте також: На яку приманку ловити рибу

Тиша головний союзник рибалки, не варто часто закидати вудку і турбувати підводних жителів. Новачкові слід звикнути поводитися тихо під час лову. Також не потрібно забувати про те, що важливо якомога довше зберегти життя спійманої риби, від цього буде завісити її свіжість. Для цього відмінно підходить спеціальний сачок, який повинен бути просторим, щоб улову не було тісно.

теги: 
facebook tweeter live rss