05.08.2020, 07:57

У ОАСК надійшов позов з вимогою анулювати реєстрацію партії "Слуга народу"

Леся Матвеева | Всі новини автора
В ОАСК поступил иск с требованием аннулировать регистрацию партии "Слуга народа"

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов, де відповідачем зазначене Міністерство юстиції України щодо анулювання реєстраційного свідоцтва політичної партії "Слуга народу".

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням щодо ліквідації як партії політсили "Слуга народу", повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу ОАСК.

"Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту щодо невиконання положень статті Закону "Про політичні партії в Україні" та певної частини Положення про Міністерство юстиції, яка полягає у нездійсненні подання до суду щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію політичної партії "Слуга народу".  

Також позивач просить ОАСК зобов’язати Міністерство юстиції вчинити дії, що полягають у здійсненні подання до суду щодо анулювання відповідного реєстраційного свідоцтва", - повідомляє прес-служба ОАСК.

Відзначається, що Окружний адміністративний суд м. Києва вирішує, чи відкривати провадження за цим позовом.

В ОАСК не повідомили, хто звернувся з відповідним позовом.

Читайте також: "Некомпетентність, хаос, відсутність досвіду і чіткої позиції президента": Тимошенко звернулася до лідерів фракцій

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>