28.04.2021, 12:16

Росія досі не почала відводити війська від східних кордонів України

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Россия до сих пор не начала отводить войска от восточных границ Украины

Росія почала часткове виведення військ з території окупованого Криму. Однак досі не спостерігається відведення російських військ від східних кордонів України.

Заяви про відведення військ від кордону з Україною не відповідають дійсності. Про це заявив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко в інтерв'ю виданню "РБК-Україна", передає Час Пік.

За його словами, Росія почала виведення військ від кордонів України тільки в одному напрямку - з території тимчасово окупованого Криму. А відведення російських військових від східного кордону так і не спостерігається.

"Після анонсованої заяви міністра оборони РФ Шойгу про те, що з 23 квітня вони почнуть відведення військ, дійсно, наша розвідка спостерігає, що процес цей частково розпочато… Нині ми бачимо його на території Криму", - сказав Сергій Дейнеко.

За його словами, скупчення сил та техніки противника досі залишається у військових таборах поблизу Воронежа та міста Богучар Воронезької області. Останнє розташовано в декількох десятках кілометрів від українського кордону.

На думку Дейнеко, рано говорити про те, що Росія відведе всі свої війська від кордонів України.

Нагадаємо, у березні РФ почала стягувати війська до кордонів з Україною, а також в окупований Крим. Концентрація російських військ на кордоні з Україною була максимальною з 2014-2015 рр.

22 квітня міністр оборони РФ Шойгу оголосив про завершення "раптової перевірки боєготовності", під приводом якої Росія стягнула війська до кордонів України.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss